6. Sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme Testi

6. Sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme Testi PDF şeklinde yeni müfredata ve kazanımlara uygun olarak hazırlanmıştır. Bu testleri PDF şeklinde sitemizden indirip çözebilirsiniz.

6. Sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme Testi aşağıdaki konuları kapsamaktadır.

Araştırma Sorusu Oluşturma

İkili Tablo ve Sütun Grafiği

Veri Toplama ve Değerlendirme

6. Sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme Testi konuyu anlama, kavrama, bilgi edinmeye yardımcı olur. Öğrenciye okulda gördüğü dersin sonunda önemli bir pekiştirme kaynağıdır.

6. Sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme Testi ile ilgili olarak daha fazla soruya MEB Kazanım Testleri, PYBS ve Açık Öğretim Ortaokulu başlıklı paylaşımlardan ulaşabilirsiniz.

6. Sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme Testini PDF olarak aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

6. SINIF ARAŞTIRMA SORUSU OLUŞTURMA, VERİ TOPLAMA VE DEĞERLENDİRME TESTİ PDF İNDİR
ARAŞTIRMA SORUSU OLUŞTURMA, VERİ TOPLAMA VE DEĞERLENDİRME TESTİ CEVAP ANAHTARI

Bu testler İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin yayınladığı çalışma fasiküllerinden alınmıştır.

6. sınıf Araştırma Sorusu Oluşturma, Veri Toplama ve Değerlendirme konu anlatımı PDF sini aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

6. SINIF ARAŞTIRMA SORUSU OLUŞTURMA, VERİ TOPLAMA VE DEĞERLENDİRME KONU ANLATIMI PDF İNDİR  Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yayınladığı Kazanım Kavrama Testlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir